21 czerwca 2019 Udostępnij

Lifting twarzy – stop zmarszczkom!

W obecnych czasach prawie każdy stara się o siebie mocno dbać i wyglądać na tyle atrakcyjnie, na ile jest w stanie. Poza kupowaniem ładnych ubrań i obserwowaniem mody, warto również zadbać o nasze ciało. Jest to szczególnie ważne, gdy ukończymy 40 lat życia i zaczniemy powoli zauważać zmarszczki, oraz inne niedoskonałości powstałe z racji procesu starzenia się. Lifting twarzy co to, pyta wiele osób, które po raz pierwszy mają okazję usłyszeć ten pochodzący z języka angielskiego wyraz.

Lifting twarzy jest to po prostu zabieg, dzięki któremu osoba przeprowadzająca go będzie mogła podnieść i naciągnąć zwiotczałe partie naszej skóry na twarzy. Rozróżniamy kilka rodzajów liftingu i należą do nich między innymi metoda chirurgiczną oraz nowoczesne zabiegi bez użycia skalpela, czyli wolumetria i termolifting. Pierwsze i wyraźne oznaki starzenia się twarzy możemy zobaczyć po 40 roku życia, kiedy to skóra przestaje być jędrna i pojawiają się pierwsze zmarszczki, bruzdy oraz w niektórych przypadkach zmiana owalu twarzy.

 

Lifting w Krakowie - różnorodność salonów kosmetycznych

Kraków to ogromne miasto, w którym zapotrzebowanie na kliniki medycyny estetycznej jest coraz większe. Mieszka tam bowiem prawie milion osób i każdego roku pojawiają się tu ludzie, którzy postanawiają zostać na stałe. Lifting Kraków z roku na rok staje się coraz bardziej modny i wiele szczególnie starszych osób zaczyna korzystać z usług klinik, które oferują tego typu zabiegi. Na stronie https://sekretypiekna.net/zabiegi/lifting/ można sprawdzić podstawowe informacje na temat liftingu, a także umówić się w razie potrzeby na zabieg.

Salon umiejscowiony w Krakowie to miejsce, które oferuje szeroką gamę zabiegów liftingujących. Odwiedzenie kliniki medycyny estetycznej może wiązać się z końcem problemów ze skórą twarzy i odzyskaniem szczęścia i uśmiechu. Oprócz liftingu w klinice można również wykonać szereg innych zabiegów, między innymi brzucha, piersi i pośladków.

Rodzaje zabiegów liftingujących

Jeśli mamy w planie udać się do kliniki medycyny estetycznej po raz pierwszy i nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji tam być, zostanie nam z całą pewnością doradzony przez specjalistę odpowiedni dla nas zabieg. Warto skorzystać z kliniki o sporej renomie, która posiada certyfikat bezpieczeństwa. Rodzaje zabiegów liftingujących w klinice Sekrety Piękna dzielą się na:

• Zaffiro - termolifting o charakterze odmładzającym. Zapewnia wzrost ilości kolagenu w skórze, aż do 30%. Niweluje zmarszczki oraz skóra staje się napięta i elastyczna. To doskonały sposób, aby być piękną i szczęśliwą.

• Biorad RF - bezinwazyjny lifting termiczny. Sekrety Piękna dokładają wszelkich starań aby efekty liftingu były jak najszybsze i widoczne. Zastosowanie zaawansowanej technologii w urządzeniach, to zwiększenie mocy do nieinwazyjnego liftingu. Więcej szczegółów można poznać, klikając w zdjęcie zabiegu.

• Ulthera - rewolucyjny lifting bez skalpela. Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu w salonie kosmetyczny. Lekarze medycyny estetycznej dzięki stosowanej technologii są w stanie przeprowadzać zabiegi wgłąb skóry bez metod inwazyjnych.

 

 

Materiał partnera zewnętrznego

Redakcja

farmactive.pl

Komentarze (0)