3 lutego 2021 Udostępnij

Colo-Vada Plus – sekret zdrowego organizmu

Gdybym tylko dzień mogła zaczynać z pełnią energii i wspaniałym samopoczuciem.  Gdybym tak każdego dnia cieszyła się zdrowiem i czerpała radość z dobrych chwil. Czy tak właśnie myślisz? Wydaje Ci się to nieosiągalnym marzeniem? My mamy na to sposób! Rozpocznij oczyszczanie organizmu z Coral Club i zacznij funkcjonować na pełnych obrotach. Sięgnij po naturalny środek Colo-Vada Plus i uwolnij swój organizm na dobre.

14 dni, 6 produktów, 3 etapy, czyli skuteczny detoks krok po kroku

Colo-Vada Plus to kompleksowy program stworzony przez doktora Alberta Zerra z myślą o bezpiecznej i dogłębnej detoksykacji ciała. To także przemyślana kompozycja składników, które zwiększają skuteczność oczyszczania organizmu. Dzięki nim usprawnisz pracę jelit i zahamujesz procesy gnilne, uzupełnisz niezbędne minerały i witaminy oraz na dobre pozbędziesz się pasożytów.

Pierwszy etap programu trwa 5 dni i skupia się na dogłębnym oczyszczeniu ciała ze złogów i toksyn. Opiera się na składnikach roślinnych o działaniu detoksykacyjnym oraz wzmacniającym. Każdego dnia należy wypić conajmniej 1,5 litra  wody, ponieważ odpowiednia ilość płynów aktywuje proces oczyszczenia organizmu.

Drugi etap jest krótszy i trwa 4 dni. Jest to natrudniejszy czas – czas głodówki związany z przyjmowaniem sorbentu opartego na białej glince kaolinowej. Podczas tego etapu, nie czuje się głodu, ponieważ unikalną cechą kaolinu jest jego zdolność do powiększania swojej wielkości, co stwarza poczucie sytości w żołądku.

Ostatnim etapem, trwająym 5 dni jest regeneracja organizmu. To czas, który ma za zadanie ustabilizować i poprawić funkcjonowanie układu trawiennego. W ciągu tych 5 dni pożyteczne bakterie odbudowują florę bakteryjną w jelitach, a enzymy trawienne usprawniają proces trawienia.

Efekty działania programu Colo-Vada Plus

Program Colo-Vada Plus nie tylko oczyszcza organizm, ale też zmienia codzienne nawyki. Koniec z wieczornym podjadaniem słodyczy, koniec z fast foodem. Witamy pozytywną energię i dobre samopoczucie. Po dokładnym detoksie zyskasz promienną, czystą skórę i świeży oddech. A także zmniejszysz masę ciała – nawet do 20 kilogramów! Układ sercowo-naczyniowy oraz ważne narządy – wątroba, nerki i trzustka będą funkcjonować o niebo lepiej, poprawi się odporność organizmu i zmniejszą alergie. Znikną także uporczywe bóle głowy, poczucie zniechęcenia i apatii. A to wszystko w 14 dni! Jeśli więc pytasz, czy warto dać szansę detoksowi z Colo-Vada Plus, odpowiedź brzmi: oczywiście, tak.

Artykuł partnera

Redakcja

farmactive.pl

Komentarze (0)