23 sierpnia 2018 Udostępnij

Najlepszy kolagen - ranking 2018

Kolagen jest to białko w naszych tkankach odpowiadające za stan oraz elastyczność naszej skóry. Jego niedobór może prowadzić do powstawania zmarszczek czy rozstępów. Można powiedzieć, że jest to lek na nasze powolne starzenie się. Znajduje się on również w naszych zębach czy kościach oraz chroni nasze narządy na przykład przez komórkami rakowymi. Jak widać, ma on wiele właściwości z czego każda jest nam niesamowicie potrzebna.

W początkach naszego życia, kolagen sam stale się uzupełnia. Z wiekiem jednak, tego uzupełnienia brakuje, dlatego właśnie nasz wygląd ulega zmianie i po prostu się starzejemy. Co można zrobić w tej sytuacji? Warto zacząć używać kosmetyków z kolagenem. Pomogą one w mniejszym lub większym stopniu zahamować proces starzenia i pomóc naszemu organizmowi i skórze w walce ze zmianami. Jaki kosmetyk wybrać do tego celu? W tym artykule przeanalizujemy kilka pozycji.

Dobór kosmetyków z kolagenem

Kolagen powinniśmy stosować na wszelkie zmiany w naszej skórze. W końcu odpowiada on w naszym ciele za jej zdrowy i młody wygląd i na bieżąco naprawia wszelkie szkody. Dobrze sprawdzi się na zmarszczki czy na rozstępy. Co prawda w drugim przypadku całkowite usunięcie rozstępów wymaga użycia laserów, to w początkowej fazie ich pojawiania się kolagen będzie idealnym kosmetykiem. Starajmy się, aby nasze kosmetyki zawierały w sobie elementy tego białka. Ogólne balsamy do ciała powinny przeciwdziałać rozstępom i cellulitowi. Kremy do twarzy wspomogą walkę ze zmarszczkami i trądzikiem. Opcji oraz sposobów przyjmowania kolagenu jest wiele. Przyjrzyjmy się więc naszemu rankingowi z tego typu kosmetykami i suplementami.

kolagen do picia

TOP 1. DuoLife Collagen

Na pierwszej pozycji znajdują się suplementy DuoLife Collagen. Producenci postawili na walkę kolagenem od wewnątrz, co okazało się niezwykle skutecznym pomysłem. Proponują nam suplementy do picia w przystępnych cenach. Wyróżniamy suplementy dla osób aktywnych na stawy, pomagający w walce ze wszelkimi kontuzjami w tym rejonie i zapobieganiu im. Oprócz tego znajdziemy również kolagen na rozstępy, który na pewno pomoże niejednej kobiecie. Możemy nabyć również klasyczny kolagen, pomagający na inne sfery. Na ten moment są to najpopularniejsze suplementy, cieszące się świetnymi opiniami.

"DuoLife Collagen wzbogacony formułą antyoksydantów pozwala skórze zachować jędrność i elastyczność, chroni ją przed wczesnym starzeniem się oraz przyczynia się do utrzymania zdrowych włosów i paznokci" - źródło: https://duocollagen.pl/.

2. Orphica - Anti-ageing night cream

Tym razem, na drugim miejscu mamy do czynienia z kremem na noc. Jego działanie to przede wszystkim minimalizacja zmarszczek i napięcie skóry twarzy. Wsiąka on w komórki skóry, działając z pomocą kolagenu. Oprócz tego, pomaga on w poprawie krążenia przez co twarz wygląda młodziej i promienniej. Cena należy do tych średnich, jednak opinie klientek, które nie zawiodły się na marce mówią jednogłośnie, że jest on jej wart.

3. Kolagen PRO

Ostatnim produktem, na który warto zwrócić uwagę jest kolagen w saszetkach rozpuszczany w wodzie. Producent zapewnia tu klientom kolagen pochodzenia rybnego, który pobudza nasz organizm do większej jego produkcji. Zawiera witaminę C, kompleks glukozaminę i chondroitynę oraz kwas hialuronowy, które dodatkowo będą współpracować z głównym składnikiem.

Redakcja

farmactive.pl

Komentarze (0)