17 czerwca 2021 Udostępnij

Soczewki okularowe dla osób pracujących w pomieszczeniach

Praca w biurze, dziale obsługi klienta czy w szkole to duże wyzwanie dla oczu. Pewnie często wypełniasz dokumenty, przeglądasz je i tworzysz, a przed ekranem komputera spędzasz wiele godzin. Zadania, które wymagają dobrego widzenia w bliży i na średnie odległości w połączeniu z intensywną pracą przed komputerem potrafią być bardzo wyczerpujące dla oczu. W krótkim czasie możesz odczuć pogorszenie jakości wzroku. Mogą również pojawić się u Ciebie objawy typowe dla cyfrowego zmęczenia wzroku. Aby prawidłowo zadbać o kondycję swoich oczu i zagwarantować sobie optymalną jakość i komfort widzenia w pracy, sięgnij po dobre okulary biurowe, które wyposażono w specjalistyczne biurowe soczewki okularowe.

Soczewki okularowe do biura – co je wyróżnia?

Biurowe soczewki do okularów powstały z myślą o osobach wykonujących zadania charakterystyczne dla pracy w pomieszczeniach i to właśnie pracownikom biur i przedstawicielom podobnych profesji biurowe soczewki są polecane przez specjalistów. Soczewki do pomieszczeń to soczewki projektowane dla prezbiopów, wspomagają one oczy w czasie wykonywania obowiązków typowych dla pracy na siedzącym stanowisku zapewniając najlepszy komfort i jakość widzenia w bliży, gdy czytasz i piszesz a także w średnich odległościach gdy np. korzystasz z komputera, laptopa, prowadzisz prezentację czy rozmawiasz z klientami.  Soczewki biurowe pomogą Ci wyraźnie widzieć wszelkie detale w dokumentach, zapisy widoczne na ekranie komputera i precyzyjnie dostrzegać to, co dzieje się w Twoim otoczeniu. Szkła biurowe mają bowiem nieco większą moc w strefach, które odpowiadają za widzenie z bliskiej i średniej odległości. Tak zbudowane są najnowocześniejsze soczewki do pracy w biurze opracowane przez SEIKO, pioniera najbardziej innowacyjnych rozwiązań optycznych. Okularowe soczewki do pracy biurowej SEIKO INDOOR gwarantują doskonałą ostrość widzenia w bliży i w średnim dystansie, komfortowe przenoszenie wzroku między różnymi odległościami i zmniejszają objawy zmęczenia wzroku. Soczewki do biura SEIKO INDOOR występują w kilku wariantach, które pozwolą Ci precyzyjnie dobrać ich właściwości do charakteru Twojej pracy i wszystkich potrzeb wzrokowych. Jeśli w swojej pracy dużo czasu spędzasz przed komputerem, smartfonem lub tabletem, możesz zdecydować się na specjalne rozwiązanie konstrukcyjne do komputera – SEIKO INDOOR PC.

Soczewki biurowe do pracy przed komputerem – dodatkowa ochrona oczu w cyfrowym świecie

Biurowe soczewki do okularów wyposażone w specjalną powłokę antyrefleksyjną dla osób intensywnie korzystających z urządzeń cyfrowych mają za zadanie chronić oczy przed negatywnym działaniem wysokoenergetycznego światła niebieskiego emitowanego przez ekrany i monitory oraz redukować objawy cyfrowego zmęczenia oczu. Jeśli po kilku godzinach pracy zaczynasz widzieć nieostro, Twoje oczy są zmęczone bolą, kłują lub pieką, masz problemy z koncentracją, bolą Cię plecy, szyja albo głowa, rozważ okularowe soczewki SEIKO INDOOR z powłoką antyrefleksyjną SEIKO SuperResistantBlue. Soczewki wyposażone w to uszlachetnienie nie tylko pozwolą na wysoki komfort w pracy ale także będą chronić przed szkodliwym nadmiarem światła niebieskiego.

Artykuł partnera

Redakcja

farmactive.pl

Komentarze (0)