16 lipca 2018 Udostępnij

Aloes – młodość w płynie

Aloes jest większości nas znany jako popularna roślina doniczkowa. Może pamiętasz sytuacje, w których zdarzyło Ci się na przykład skaleczyć lub oparzyć, a mama odrywała kawałek liścia aloesu i kazała przyłożyć do rany jego sok. Ta roślina nie bez powodu kojarzy się nam z właściwościami leczniczymi, nie każdy jednak wie, jak zbawienny wpływ na nasz organizm może mieć picie aloesu.

Aloes do picia

Aloes do picia stanowi naturalne, niesamowicie obfite źródło zdrowia i urody. Posiada niezwykłe składniki, które mają wspaniałe właściwości oczyszczające. Jest bogaty w witaminy A, C i E, a także witaminy z grupy B. Zawiera również kwasy tłuszczowe, aminokwasy oraz mikroelementy takie jak: wapń, magnez, chrom, selen, cynk, żelazo, miedź i potas.  Dzięki nim ta niezwykła roślina umożliwia regenerację organizmu, a co za tym idzie, zachowanie zdrowego i młodego wyglądu na dłużej. Wysoka zawartość przeciwutleniaczy sprawia, że układ immunologiczny człowieka zostaje wzmocniony, a procesy starzenia się skóry spowolnione. Płyn aloesowy ma również zbawienny wpływ na wszelkie podrażnienia skóry na tle alergicznym. Stosowany zewnętrznie, przyspiesza gojenie się ran i nawilża skórę. Dodatkowo, aloes wspomaga układ odpornościowy i jest nieoceniony w walce z przeziębieniami.

Picie aloesu na odchudzanie

Jednym z najbardziej pożądanych działań aloesu w płynie na nasz organizm, jest jego pomoc w zachowaniu szczupłej sylwetki. Jak to się dzieje? Dzięki swoim właściwościom oczyszczającym oraz dobroczynnemu wpływowi na układ trawienny, aloes do picia skutecznie pomoże Ci w walce o wymarzoną figurę. Aloes ma właściwości przyspieszające przemianę materii. Poza wzmożonym trawieniem i wchłanianiem w jelitach, ma również wpływ na komórkowe przemiany energetyczne. To właśnie dlatego picie aloesu podczas odchudzania jest tak skuteczne – powoduje zwiększenie spalania kalorii. Aloes do picia jest nieoceniony podczas odchudzania. W połączeniu z ćwiczeniami i dietą daje wspaniałe rezultaty.

aloes do picia

Stosowanie kuracji aloesowej

W celach leczniczych, należy przyjmować pięć łyżek soku z aloesu, trzy razy dziennie między posiłkami. Nie należy przekraczać zalecanej dawki ze względu na silne działanie przeczyszczające specyfiku. Sok aloesowy można stosować również zewnętrznie, dodając go do kosmetyków lub robiąc z niego tonik do twarzy. Smarowanie sokiem z aloesu ran i oparzeń, przyspieszy ich gojenie. Nie powinno się podawać specyfiku dzieciom poniżej 12 roku życia.

Aloes do picia – opinie

Aloes do picia zyskał wielu zwolenników dzięki swojemu wszechstronnemu zastosowaniu. Dostępne w Internecie opinie na temat niezwykłego działania aloesu w płynie dowodzą, że specyfik przynosi zaskakujące rezultaty. Osoby, które regularnie stosowały naturalny aloes do picia zauważyły u siebie poprawę stanu skóry oraz przyspieszenie metabolizmu.

Gdzie kupić sok z aloesu?

Czysty, gotowy do picia sok z aloesu możemy zakupić w aptekach lub sklepach internetowych. Powinien znajdować się w ciemnej butelce. Ponieważ sok z aloesu zyskuje coraz większą popularność, należy być ostrożnym. Przy zakupie należy zwrócić szczególną uwagę na skład aloesu do picia – nie powinien zawierać konserwantów, ani innych niepotrzebnych składników. Pamiętaj również, aby wybrać naturalny aloes do picia. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się jego wspaniałymi właściwościami.  Duo Life Aloes to w pełni naturalny miąższ aloesowy, wzbogacony miodem i oregano. Sięgnij po bogactwo natury i ciesz się długo młodym i zdrowym wyglądem!

Redakcja

farmactive.pl

Komentarze (0)