25 stycznia 2021 Udostępnij

Promocja w Rossmannie - popularne perfumy z rabatem do 65%.

W drogeriach Rossmann rozpoczęła się niezwykle lukratywna promocja, w której markowe perfumy można nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach.

Sieć regularnie przyciąga klientów ciekawymi promocjami. Wielu klientów z niecierpliwością czeka na kultowe wyprzedaże, takie jak 2+2 czy -55% na różnego rodzaju kosmetyki. Niestety, będą musieli jeszcze trochę poczekać.

Jednak w styczniu Rossmann przygotował dla swoich klientów nie mniej ciekawe oferty. W szczególności, wiele wspaniałych rabatów można znaleźć w aktualnej gazetce reklamowej niemieckiej sieci. Pod koniec miesiąca można znacznie zaoszczędzić na wielu produktach, a w szczególności na markowych perfumach. W przypadku niektórych z nich ceny są obniżone nawet o 64%.

Niewątpliwie jedną z najbardziej dochodowych, jest promocja na wodę toaletową męską Davidoff Hot Water. Teraz można go dostać za jedyne 89,99 zł. Jest to bardzo dobra oferta, ponieważ jego cena regularna wynosi 249,99 zł!

Kobiety mogą zaoszczędzić nawet do 100 zł na wodzie toaletowej Calvin Klein Euphoria Blossom. Cena regularna perfum wynosi 169,99 zł, natomiast po obniżce 69,99 zł.

Inne zapachy, na które Rossmann obniżył ceny w styczniu 2021 to perfumy Calvin Klein Women, woda toaletowa dla kobiet Mimosa Elizabeth Arden Green Tea, woda toaletowa dla mężczyzn Adidas Unlock Unlock oraz Adidas Originals Born Original.

Ponadto w Rossmannie dostępnych jest teraz wiele produktów chemii gospodarczej w atrakcyjnych cenach z rabatami nawet do 57%:

  1. Środek do prania tkanin kolorowych Persil Color kosztuje tylko 24,99 zł zamiast 45,99 zł;
  2. proszek do prania Ariel Color XXL Pack kosztuje 29,99 zł zamiast 69,99 zł;
  3. Ariel All In 1 Kapsułki do prania Mountain Spring - 48,99 zł zamiast 99,99 zł.

Sieć Hebe również proponuje promocje na perfumy i kosmetyki nawet do 60% taniej. Sprawdź gazetki popularnych drogerii na Ding.pl.

Redakcja

farmactive.pl

Komentarze (0)