18 listopada 2022 Udostępnij

Irygatory do zębów dla dzieci marki SEYSSO – sprawdź, jaki model wybrać!

​O zęby należy dbać od najmłodszych lat. Jak się jednak okazuje, nie wystarczy jedynie ich regularne szczotkowanie, ale również wykonywanie szeregu innych zabiegów, dzięki którym higiena jamy ustnej zostanie utrzymana na wysokim poziomie. Pomocne okażą się akcesoria, które ułatwią to zadanie. Należy do nich m.in. irygator SEYSSO, któremu poświęciliśmy ten artykuł.

Czym są irygatory do zębów?

Jak wspomnieliśmy na wstępie artykułu, warto wejść w posiadanie akcesoriów, które ułatwią dokładne czyszczenie zębów, a tym samym zniwelują ryzyko pojawienia się próchnicy. Jednymi z nich są irygatory do zębów. To urządzenia, które służą przede wszystkim pozbywaniu się nieczystości z przestrzeni międzyzębowych oraz do oczyszczania obszarów poniżej linii dziąseł. Są one przeznaczone zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. Jeżeli chodzi o dzieci, to irygator do zębów powinien być dostosowany do ich specyficznych potrzeb. Stąd też tak ważnym jest, aby akcesoria do higieny jamy ustnej dla dzieci, nie powodowały bolesnych otarć dziąseł czy ran, które utrudnią im codzienne funkcjonowanie. Dlatego warto wybrać irygator do zębów, który posiada szeroki zakres ciśnienia, co umożliwi lepsze dostosowanie siły strumienia wody do wrażliwości jamy ustnej dziecka.

Jakie irygatory do zębów dostępne są w ofercie SEYSSO?

Marka SEYSSO oferuje swoim klientom duży wybór irygatorów do zębów. Można wybierać spośród takich modeli, jak:

  1. SEYSSO Oxygen Travel. To wysokiej jakości irygator, który doskonale radzi sobie z usuwaniem płytki nazębnej z miejsc niedostępnych dla szczoteczki. Urządzenie to wykazuje również pozytywny wpływ na ukrwienie dziąseł, czyniąc je mocniejszymi i zdrowszymi. Ciśnienie wody w irygatorze można regulować, wybierając jeden z trzech programów pracy – Normal, Soft i Pulse. W zestawie z urządzeniem znajdują się trzy różne końcówki, w tym końcówka ortodontyczna. Dlatego też irygator SEYSSO świetnie sprawdzi się u starszych dzieci, które noszą stały aparat ortodontyczny.
  2. SEYSSO Carbon Travel. To czarna wersja kolorystyczna irygatora SEYSSO Oxygen Travel. Charakteryzuje się również wyjątkowo dużym zakresem ciśnienia od 2,7 do 6,2 bar, które można regulować decydując się na wybór jednego z trzech programów pracy. W zestawie z irygatorem sprzedawane są także trzy różne końcówki, co pozwala jeszcze lepiej dopasować go do swoich potrzeb.
  3. SEYSSO Planet. Jest to stacjonarny irygator z czterema końcówkami w zestawie. Do dyspozycji użytkownika są dwa programy pracy – Clean, do codziennego użytku oraz Massage, przeznaczony do masażu dziąseł. Urządzenie zostało wyposażone w duży pojemnik na wodę o pojemności 600 ml. Stacjonarny irygator świetnie sprawdzi się do użytku domowego dla całej rodziny. Wygodna rączka z długim wężykiem ułatwi dziecku irygowanie jamy ustnej. Oprócz tego irygator SEYSSO Planet wyróżnia się szerokim zakresem ciśnienia wody. Ciśnienie w irygatorze możemy precyzyjnie ustawić, dzięki 10-stopniowej regulacji, co z pewnością ułatwi dopasowanie siły czyszczenia do potrzeb jamy ustnej dziecka. 

Co jeszcze znajdziesz na SEYSSO.pl?

W e-sklepie seysso.pl dostępne są również nici dentystyczne, które sprawdzą się w przypadku osób, które stawiają na tradycyjne rozwiązania. Ponadto, w ofercie znajdują się także płyny do płukania jamy ustnej oraz pasty do zębów, dzięki którym można należycie zatroszczyć się o stan swojego uzębienia. Te i wiele innych produktów, dostępnych jest pod adresem seysso.pl. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem i stworzenia własnego zestawu do pielęgnacji zębów. Produkty marki SEYSSO to doskonały wybór i przekona się o tym każdy, kto choć raz zdecydował się je użyć.

Artykuł partnera

Redakcja

farmactive.pl

Komentarze (0)